Naruto İndir

Naruto indir imkânı ile birlikte en sevilen anime serilerini çevrimdışı bir şekilde istediğiniz an izleyebilirsiniz. Naruto animesi bakıldığı zaman 2000 ila 2007 yılları arasında Japon olan Masashi Kishimoto tarafından geliştirilmiştir. Önce manga olarak sunulan Naruto sonrasında mangaya dönüştürülmüştür.

Toplanda 220 bölümden oluşan Naruto bölümlerini 720p kalite görüntüsü ile birlikte Türkçe altyazılı olarak indirebilirsiniz. Tüm bölümleri ister telefondan ister tablet ister PC üzerinden indirebilirsiniz. Anime indirme uygulaması sayesinde sadece Naruto değil daha birçok anime dizisini rahatlıkla indirebilirsiniz.

Naruto İndir için buraya tıklayın

Naruto İndir APK

Naruto indir APK şeklinde tüm bölümlerini indirebilirsiniz. Naruto konusuna bakıldığı zaman başrol olan Naruto Uzumaki yıllar öncesinde Konoha köyünde dokuz kuyruklu bir tilkinin içine hapsedilmesi ile beraber köylüler tarafından dışlanmıştır. Kendine iblis tilki adı verilen Naruto ve bu durumdan sıkılır ve Hokane ninjası olmaya karar verir. Naruto’nun amacı köylülerin onu kabul etmesini sağlamaktadır.

Naruto animesi birçok kaynak üzerinde bulunmaktadır bununla birlikte kişiler istedikleri kaynak üzerinden izleyebilir ve ister çevrimiçi ister çevrimdışı olarak izleyebilirsiniz. Bunun dışında farklı anime indir imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Naruto İndir
Naruto İndir

Naruto Anime Sezonları, Karakterleri

Naruto 2002 senesi ile başlayan ve birçok kişi tarafından severek izlenen dizilerden biri olmaktadır. Dikkat çeken Japon manga anime dizisi olan Naruto oldukça büyük bir kitle tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Hayato Date ile yönetmenliğini üstlenen Naruto senaryosu ile beraber mangaya sadık kalarak düzenlenmektedir. Naruto anime dizi indir imkanları ile birlikte ayrıca 9 adet filmi bulunur ve bununla birlikte dizisinin sezonları da 6 bölüm olarak ayrılmıştır. Naruto anime sezonlarına bakıldığı zaman,

  • Naruto 1. Sezon 3 Ekim ile 2002 senesinde yayına başladı ve 2003 senesinde sona erdi yaklaşık olarak 52 bölüm sürdü.
  • Naruto 2. Sezon 8 Ekim tarihi ile yayına başladı ve 2004 senesinde sona erdi 54 bölüm sürdü.
  • Naruto 3. Sezon 20 Nisan ile başladı 2005 senesinde sona erdi ve 25 bölüm sürdü.
  • Naruto 4. Sezon 27 Nisan ile başladı toplamda 48 bölüm sürdü.
  • Naruto 5. Sezon 20 Ekim tarihinde başladı ve toplamda 26 bölüm sürdü.
  • Naruto 6. Sezon 20 Nisan tarihinde başladı 2005 senesinde sona ererek 26 bölüm sürdü ve tamamen sonlandı.

Yorum yapın