Pubg Kostüm Hilesi

Pubg kostüm hilesi, mobil versiyonu da olan ve battle royal oyunlar denilince ilk akla gelen oyunlardan bir tanesidir. Bu oyunu indirmek ve oynamak ücretsiz olsa da oyuncuların karakterlerinin geliştirmesini sağlamak için UC adı verilen oyun içi paralardan kullanması gerekmektedir. Ancak para ödemeden karakter gelişimi sağlamak ve farklı kıyafetleri edinmek isteyenler Pubg kostüm hilesi araştırması yapmakta ve bu hilenin nasıl yapıldığını öğrenmek istemektedir.

Pubg oyununda karakterlerin görünümü iyileştirmek ve iyi bir hesap görünümü oluşturmak isteyen oyuncular, UC kullanılmasına gerek kalmadan bu isteklerini yerine getirebilmek için Pubg kostüm hilesi yapabilmektedir. Bu hile sayesinde oyunda mevcut olan kıyafetler, oyuncu hesabının envanter kısmında görülecektir. Bu kıyafetler kalıcı olacağı için istendiği zaman kullanılabilmektedir.

Pubg Kostüm Hilesi İndirmek için buraya tıklayın

Pubg Kostüm Hilesi Ne İşe Yarar?

Pubg kostüm hilesi kullanmak isteyen kişiler, bu hilenin ne işe yaradığını merak etmektedir. Pubg oyununda bazı kostümler ücretsiz olarak verilmektedir. Ancak oyuncular tarafından en sevilen ve nadir olarak sandıklardan çıkan kostümler için uzun süreler boyunca uğraşmak gerekmektedir. Eğer istediğiniz kostümleri alabilmek için çaba göstermek istemiyorsanız, Pubg kostüm hilesi yapabilirsiniz.

Pubg oyununda yer alan kostümler, maçlarda herhangi bir işe yaramamaktadır. Yani, kostümlerin herhangi bir koruyuculuğu bulunmamaktadır. Oyunda yer alan kostümlerin tek amacı, oyuncuların beğenisine uygun bir karakter oluşturmalarını sağlamaktır. Bu durum hem kostümler hem de silah kaplamaları da dahil olmak üzere tüm oyun içi görsel ögelerde geçerlidir. Örnek vermek gerekirse bir silah kaplaması edinirseniz, bu durum silahınızın vurma gücü ya da nişan alma kolaylığı üzerinde herhangi bir geliştirme sağlamaz.

Pubg Kostüm Hilesi
Pubg Kostüm Hilesi

Pubg Kıyafet Hilesi İndir

Pubg kostüm hilesi kullanmak isteyen kullanıcılar, bu hilenin nasıl kullanılabileceğini merak etmektedir. Bu noktada bilinmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Eğer Pubg oyunu bilgisayardan oynanıyorsa, hilenin oyuna eklenebilmesi için kıyafet hilesi bulunan APK dosyasının indirilmesi gerekecektir. Zira herhangi bir indirme işlemi yapmadan oyun içerisinde tüm kıyafetleri ücretsiz olarak edinmenin bir yolu yoktur.

Aynı şekilde bu oyunu mobil versiyonunda oynayan kişiler, APK dosyasını mobil uyumlu şekilde indirmelidir. Daha sonrasında ise APK dosyasının kısa süren çalıştırmasını tamamlayarak işlemi sonlandırmalıdır. Belirtilen adımların ardından oyuna giriş yapabilir ve istediğiniz kostümleri kolayca edinebilirsiniz.

Pubg Kostum Hilesi Nasıl Bir Oyun?

Pubg kostüm hilesi yapmayı düşünen kişiler, Pubg oyununun nasıl bir oyun olduğunu ve oynanış şeklini merak etmektedir. Bu oyun, hem bilgisayarda oynanabilen hem de mobil versiyonu olan bir oyundur. Bu iki sürümde grafikler değişkenlik gösterse de, amaç tamamen aynıdır. Oyuncular, farklı haritalara sahip olan maçlara girebilmekte ve bu haritalara kendileri ile giren gerçek oyuncularla mücadele ederek hayatta kalmaya çalışmaktadır. Kısacası oyuncular maçta ekipman bularak birbirini vurmakta ve sona kalan oyuncu ya da takım kazanmaktadır.

Pubg oyununun oynanış şekline gelindiği zaman ise hareket ve eylemlerin kolayca yön tuşlarıyla yapılabildiği görülmektedir. Klavyede yer alan hareket tuşları ve harfler, karakterin hareket etmesini sağlamak üzere atanmıştır. Mobil oyunda ise maçta ekranın sağ ve sol alt kısmında tüm hareket ve eylemlerin yapılmasını sağlayan dokunmatik tuşlar bulunmaktadır. Bu sayede kolayca hareket edilebilmekte ve maçlarda istenen eylemler yapılabilmektedir.

Pubg kostüm hilesi yapmak isteyenler bu oyunu hem mobil hem de bilgisayarlardan oynasalar da hileyi kullanabileceklerini bilmelidir. Bu sayede hileyi kullanabilmek için telefondan oynadığınız oyuna bilgisayar versiyonundan devam etmenize gerek yoktur. Hile dosyasını indirebilmek için ise web sitemizi tercih edebilir ve tek tuşla dosyayı indirebilirsiniz.

Yorum yapın