State Of Survival Hile

State Of Survival hilesi bakıldığı zaman kıyamet sonrasında zombilere karşı savunmasını arttırabilirsiniz. State Of Survival oyunu oyunun hikayesine göre kıyamet yaşanmış ve insanlardan bazıları zombi yaratığına dönüşmeye başlamıştır. State Of Survival oyunu içerisinde ana karakter zombilere karşı hayatta kalmaya çalışılması sağlanır. Bunun için kişilerin tehlikeli noktalardan geçmesi gerekiyor ve çoğu zaman zombilerle karşı karşıya geliniyor. Bu noktada zombilerle daha etkili savaşmak için State Of Survival hilesi indirilebilmektedir. State Of Survival hilesi,

  • State Of Survival para hilesi ile birlikte kişiler kendi sığınaklarını ve kendi üslerini inşa edebilirler, oyun içerisindeki görevleri hızlı bir şekilde atlayabilirsiniz.
  • State Of Survival oyunu hilelerinde kişiler hayatta kalmaya çalışırken kişiler zombi enfeksiyonunu çözebilir ve panzehir bulabilirler.
  • Kişiler oyun içerisinde kendi grupları ile birlikte hayatta kalabilir ve marketlere girerek ekipman toplayabilirler. Bunun dışında oyun içerisinde birçok özelleştirme imkânı sağlanmaktadır.,

State Of Survival Hile İndirmek için buraya tıklayın

State Of Survival Hile Özellikleri

State Of Survival inşaat hilesi gibi birçok hile modu bulunuyor. Zombi dünyasında hayatta kalmak isteyen kişiler bu hileler ile birlikte daha fazla avantaj sahibi olabilecekler. İnşaat hilesi hayatta kalan kişiler için güvenli bir sığınak oluşturmaya yarar ve kıyamet sonrasında bu sığınaklar güçlendirilirken daha iyi bir oyun imkânı sağlar.  State Of Survival hilesi aktif etmek oldukça kolay olmaktadır kişiler hileyi aktif ettikten sonrasında istedikleri parayı veya özelliği seçebilir ve aktif edebilirler.

State Of Survival Hile
State Of Survival Hile

State Of Survival Plazma Hilesi

Oyun içerisinde oyuncular zombi virüsünün tedavisine ulaşmak için plazma toplamalılardır. State Of Survival plazma hilesi ile beraber kişiler kolay bir şekilde buna ulaşabilirler. Sınırsız plazma ile birlikte kişiler en iyi şekilde seviye atlayabilir ve kıyamet sonrasında daha iyi bir strateji elde edilebilmektedir.

State Of Survival kapsül hilesi ve daha birçok hile ile birlikte para vermeden sınırsız özelliğe erişebileceksiniz. Hilenin kurulumu oldukça basit ve kişilerin öncelikle cihazlarında mutlaka State Of Survival oyununun bulunması gerekmektedir. Kişiler hile indirirken mutlaka virüslü bir uygulama indirmemeye dikkat etmelidir aksi takdirde cihazınız zara görebilir.

Yorum yapın