Tinder Gold APK – Tinder Plus Gold Mod APK

Tinder Gold APK indir – Tinder Plus Gold Mod APK 2023 uzun süre önce yayın hayatına başlayan Tinder, günümüzde birbirini tanımayan insanlara mesafe fark etmeksizin tanışma ve sohbet etme seçenekleri sunmaktadır. Tinder Gold APK paketi oldukça popüler olup, insanlar ücret ödememek için Tinder Gold Premium APK 2023 indir seçeneğine sıkça başvurmaktadır. Bilindiği üzere Tinder Gold üyesi olunduğunda, şu gibi avantajlar elde edilmektedir;

 1. Eşleş, sohbet et ve tanış
 2. Günde 1 Super Like
 3. Sınırsız beğeni hakkı
 4. Sınırsız geri alma hakkı
 5. Tinder Plus Gold Mod APK
 6. Günde 5 Super Like
 7. Ayda 1 kez ücretsiz Boost
 8. Passport’la İstediğin Yere
 9. Reklamları Gizle
 10. Seni Kimlerin Beğendiğini Gör
 11. Her Gün Yenilenen Seçkin Profiller

Bu nedenle ülkemizde birçok kullanıcı, Gold özelliklerini kullanmak, ancak para vermemek ister. Burada devreye giren APK, kişilere istediğini seçenekleri sunar. Burada bilmeniz gereken, indireceğiniz aplikasyonun platform tarafından sağlanmadığı ya da desteklenmediğidir. Bu nedenle dikkatli olmanız gerekir.

Tinder Plus Gold Mod
Tinder Plus Gold Mod

Tinder Gold APK Özellikleri Neler?

Tinder Gold APK indir dünyanın neresinde olursanız olun farklı kişilerle konulabilmenizi sağlar. Bu durum sadece yeni insanlarla tanışmak anlamına gelmez. Bununla beraber dil pratiği yapabilir, yeni kültürleri tanıyabilir ve yeni yaşam tecrübeleri elde edebilirsiniz.

Platform tarafından sunulan Gold paketi yukarıda saydığımız konularda bir avantaja sahip olduğu için, birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Ancak buna kaydolarak ücret ödemek istemeyen birçok kişi, Tinder Gold APK İndir seçeneğine başvurmaktadır. Tinder Gold APKTinder Plus Gold Mod APK…

Ancak bundan önce hangi özelliklere sahip olduğu da merak edilmektedir. Bunlardan biri reklamlara yöneliktir. Her sosyal medya platformunda, reklamlar can sıkıcı bulunmaktadır. Bu durum Tinder için de farklı değildir. İndirmiş olduğunuz Tinder Gold APK, reklamlara sahip değildir. Dolayısıyla daha rahat bir kullanım yapabilirsiniz.

Buna ek olarak Tinder Gold APK indir sınırsız beğeni özelliği mevcut olduğu için, kaç beğeni isterseniz o kadar atmanız mümkündür. Bunun için sadece profili görüntülemeniz gerekir. Ayrıca istediğiniz kadar kaydırma yapabilir, platformu daha kolay pratik kullanabilirsiniz. Ek olarak şu özellikleri de bulunur;

 1. Her gün 5 gün Super Like kullanılabilir.
 2. Her ay bireysel artış yakalanabilir.
 3. Root kullanımı gerekmez.
 4. Dünyanın neresinden olursa olsun, istediğiniz sayıda profili görüntüleyebilir.

Böylece istediğiniz özellikleri, herhangi bir ücret ödemeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tinder Gold APK İndir

Tinder Gold APK indir için, aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz. Sınırız Gold üyelik özellikleri içeren bu dosya, yeni arkadaşlıklara yelken açmanızı sağlayacak!

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Uygulama İsmiTinder Gold
Uygulama Boyutu50 MB
VersiyonuSon Sürüm
APK paket AdıTinder.APK
Ücretli / ÜcretsizÜcretsiz
Minimum Sürüm Desteği4.4 ve Üstü Android Sürüm
Tinder Gold APK – Tinder Plus Gold Mod APK

Tinder Gold APK Nasıl Kurulur?

Tinder Gold APK Google Play Store ya da App Store üzerinden bir program indirecekseniz, nasıl kurmanız gerektiği konusunda endişelenmeniz gerekmez. Zira bilindiği üzere siz yükle butonuna tıkladıktan sonra gerek indirme, gerekse kurulum işlemini kendisi yapar.

Ancak Tinder Gold APK dosyaları böyle değildir ve manuel bir kurulum gerektirir. Bu nedenle Tinder Gold APK indir diyen birçok kişi, bir süre sonra nasıl kurulum yapılacağını da sormaya başlamaktadır. Yapmanız gereken işlemler oldukça kolay olup, sadece aşağıdaki maddeler takip edilmelidir;

 1. Akıllı telefonunuza Tinder Gold APK indirin.
 2. Telefonunuzun ayarlar bölümünü açarak, güvenlik sekmesine girin.
 3. Bilinmeyen kaynakları aktif hale getirin.
 4. APK’nın indiği dizini açın. Şayet yerini değiştirmemişseniz indirilenler klasöründedir.
 5. APK’nın üzerine dokunarak kurulumu yapın.

Ardından tüm işlemler, otomatik olarak devam edeceği için hiçbir şey yapmanız gerekmez. Kurulum sonrasında sadece girerek sohbet etmeye başlanır. Böylece özellikleri detaylı olarak görebilir, doğrudan tecrübe edebilirsiniz.

Tinder Gold
Tinder Gold

Tinder Gold Yüklenirken Root Yapılır Mı?

Bazı aplikasyonlar yüklenirken, root işlemleri yapılmaktadır. Bu kullanıcılara gerek karışık gelmesi, gerekse insanların cihazına zarar gelmemesi için yapmak istememesine sebep olmaktadır. Bu bakımdan Tinder Gold APK indir root gerektirmez.

Dolayısıyla endişelenmeden indirerek, kurmanız mümkündür.

Tinder Plus Altın Mod APK

Tinder Plus Gold Mod APK, ilk sunulduğu günden bu yana kullanıcılar arasında büyük bir popülerliğe sahip olmuştur. Bilindiği gibi farklı paketleri olup, bunlar Plus, Gold ve Tinder şeklindedir. Ancak Tinder Plus APK 2022, bunları para vermeden kullanmak isteyenler tarafından sık bir şekilde incelenmektedir. Tinder, Plus paketi çerçevesinde şunları teklif etmektedir;

 1. Reklamları gizleme
 2. Passport’la istediğin yere
 3. Ayda bir kez ücretsiz boost
 4. Her gün 5 Super Like
 5. Sınırsız geri alma
 6. Sınırsız beğeni
 7. Her gün 1 Super Like
 8. Eşleş, sohbet et, tanış

Gold paketi de bunlara sahip olmakla beraber ek olarak seni kimlerin beğendiğini gör ve her gün yenilenen en seçkin profiller seçenekleri sunmaktadır. Tinder Plus Gold Mod APK indir, bu ikisi birleşmiş şekilde sunar.

Tinder Gold APK kullanmak istiyorsanız, indirmeniz yeterlidir. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta, Tinder tarafından desteklenmediğidir.

Tinder Gold APK İndir
Tinder Gold APK İndir

Tinder Plus Gold Mod APK Özellikleri Nelerdir?

Tinder Plus Gold Mod APK indir Teknolojinin gelişmesiyle beraber, iletişim de kolay bir hale gelmiştir. Bu bakımdan dünyanın iki ayrı yeriyle irtibat kolay şekilde kurulabilmektedir. Tinder, buna imkân tanıyan ve oldukça kullanışlı bir platformdur.

Böylece bildiğiniz yabancı dillerde düzenli pratikler yapabilir, yeni insanları tanımanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Paketler bu özelliği daha verimli şekilde yaşamanızı sağlar. Ancak insanlar bunlara ücret vermek istemediği için, Tinder Premium APK 2022 indir gibi seçenekler her gün popülerliğini arttırmaktadır.

Tinder Plus Gold Mod APK, Gold paketinin bulundurduğu her seçeneğe sahiptir. Dolayısıyla reklamlar bulunmaz. Çağımızda herkes gerek sosyal medyada, gerek YouTube videoları izlerken reklam görmekten şikâyetçidir. Ancak bu modu indirip, kurduktan sonra bu duruma son verebilirsiniz.

Eğer platform tarafından size sunulan beğeni yetersiz geliyorsa, Plus Gold Mod buna da bir çözüm sunar. Bu çerçevede çoklu profil görüntülemeleri yapabilir, arzu ettiğiniz kadar beğeni atabilirsiniz. Tinder Plus Gold Mod APK ek olarak şu seçenekler de kullanıcılara sunulmaktadır;

 1. Günde 5 Super Like yapabilme
 2. Aylık bireysel artışlar kazanma
 3. Root gerektirmeme
 4. İstediğiniz kadar kaydırma yapabilme

Dolayısıyla tek bir program indirerek, Plus ve Gold paketlerini birleşmiş halde kullanabilir, böylece hem minimalist, hem de kullanışlı bir aplikasyonu deneyimleyebilirsiniz.

Tinder Plus Gold Mod APK İndir

Tinder Plus Gold Mod APK indirmek için, aşağıda yer alan bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Bu işlemin ardından akıllı telefon ya da tabletinize kurulumu yapabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Uygulama İsmiTinder Plus Gold Mod
Uygulama Boyutu50 MB
VersiyonuSon Sürüm
APK paket AdıTinder.APK
Ücretli / ÜcretsizÜcretsiz
Minimum Sürüm Desteği4.4 ve Üstü Android Sürüm

Tinder Plus Gold Mod APK Nasıl Kurulur?

Tinder Plus Gold Mod APK dosyalarının nasıl kurulacağı, akıllı telefon kullanıcıları tarafından her zaman endişe ile karşılanır. Bunun temel sebebi, Google Play Store gibi market uygulamaları ile kıyaslandığında farklı olmasıdır. Zira marketten bir program yükleyecekseniz, indirme ardından ek bir yer dokunmanız, işlem yapmanız gerekmez. Tümü otomatik şekilde işler.

Ancak APK dosyası kurmak isteyenler büyük bir çıkmakla karşılanır. Eğer Tinder Gold Premium APK 2022 kullanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şu işlemleri sırasıyla takip etmedir;

 1. Tinder Plus Gold Mod dosyasını akıllı telefonunuza indirin.
 2. Cihazın ayarlar sekmesine giriş yapın.
 3. Buradan güvenlik ekranına geçerek, bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif hale getirin.
 4. İndirilenler klasöründe bulunan dosya üzerine dokunarak çalıştırın.

Böylece yapmanız gereken tüm işlemler sonuçlanır. Sonrasında Tinder Plus Gold Mod APK kurulum kendisi devam eder. Tamamlanınca hemen girmeniz ve size hangi avantajların sunulduğunu görebilirsiniz.

Root İşlemi Gerekli Midir?

Android sistemlerde bulunan root yönetici demektir. Bazı programlar gerekli izne sahip olmadığınız için kullanılamıyorsa, root yapılarak yönetici izinleri kapsamında kurulum gerçekleştirilir. Her telefonda farklı şekilde yapılır.

Ancak kullanıcılar doğal olarak bunları uygulamak istemez. Eğer Tinder Plus Gold Mod APK indir kullanmak istiyorsanız, kullanırken telefonunuza root yapılmaz. Bu nedenle endişelenmeden indirebilir, yukarıda anlattığımız şekilde kısa sürede kurabilirsiniz.

Mobil uygulama isimli kategorimiz de ilginizi çekebilir.

 1. Tinder Plus ne işe yarar
 2. Tinder Plus 6 Aylık
 3. Tinder plus Bedava
 4. Tinder Gold Satın Al
 5. Tinder Plus al
 6. Tinder Platinum Satın al
 7. Tinder Platinum nedir
 8. Tinder Gold kodu

Konularına içeriğimizde yer verilmiştir!

Ücretsiz Tinder Gold APK Videolu Anlatım

Tinder Gold APK – Tinder Plus Gold Mod APK Uygulamasını indirerek sınırsız şekilde kullanabilirsiniz.

“Tinder Gold APK – Tinder Plus Gold Mod APK” üzerine 3 yorum

 1. Geri izleme: tinder indir - Tontem

Yorum yapın